SİHİRLİ GÖSTERİ PROGRAMLARIMIZ

Yaşam Sihirbazı” adlı, eğitim, motivasyon ve eğlence içerikli interaktif sunumumuz dâhil, hazırladığımız altı farklı tip gösterimiz vardır. Bu gösterilerin kısa içerikleri aşağıda belirtilmiştir. İsteğe bağlı olarak gösterilerin süreleri uzatılıp kısaltılabilir ve yeni gösteriler oluşturulabilir.

Gösterilerimizin hepsi, Balkan Şampiyonu olan ve “Kartların Efendisi” unvanına sahip, uluslararası illüzyon sanatçısı ve kişisel gelişim uzmanı İlkay Tercan tarafından sunulmaktadır.

1.  Askım Sihrimdir

1,5 – 2 saat süren “Aşkım Sihrimdir” gösterisi iki perdeden oluşmaktadır. Müjdat Gezen Tiyatrosunda sergilenen bu gösteri, izleyenleri sihir, aşk ve bilgelik dolu eğlenceli bir yolculuğa çıkarmaktadır. İzleyiciler tarafından çok beğenilen bu gösteri Müjdat Gezen Tiyatrosunda iki yıldır devam etmektedir.

“Aşkım Sihrimdir” gösterisi İlkay Tercan’ın uluslararası ün kazandığı, Grand Prix ödüllü gösterisi olan “Kartların Efendisi 2010“ile açılmakta ve izleyenlere eşsiz bir görsel şölen sunulmaktadır. Gösteride yapılan ve hafızalardan silinmeyen bazı sihirli sunumların isimleri aşağıdadır:

ü  Kartların Efendisi 2010

ü  Gizemli Otel Yolculuğu ve Ying Yang Felsefesi

ü  Aşk ve Özgürlük

ü  70 Çeşit Meşit Kelepir Yemek Lokantası

ü  Bir Kızılderili Ayini

ü  Karlar Düşer

ü  Bir Işınlama Deneyimi

ü  Kumarbazın Rüyası, Ressamın ve Sihirbazın hayali

Ve daha birçok aşk, eğlence ve bilgelik dolu illüzyon

 

2. Standart Sihir Gösterimiz

25 – 30 dakika civarında müzikal ağırlıklı bir gösteridir. Aralarda seyirci ile yapılan interaktif illüzyon oyunlarını da içerir. Gösterimiz; Kullanılan aletler, giyim ve sunum tarzı, kullanılan müzikler birbirleri ile uyumlu olup, her yönden kalitesini ve farkını göstermektedir.

 

3. Mentalism (Zihinsel) İllüzyon Gösterimiz

40 – 45 dakika sürmekte olup, seyirciler ile etkileşim daha fazla olmaktadır. Zihinsel illüzyon gösterirsi, seyircilerin düşüncelerini okumak (telepati), geleceğe yönelik tahminlerde bulunmak (duru görü), zihin gücü ile cisimleri oynatmak (telekinezi), zihin kontrolü ve yönlendirmesi gibi ilginç konularda gösteriler sunmaktadır. Yapılan şeylerin bazıları gerçek, bazıları illüzyondur, hangisinin gerçek hangisinin illüzyon olduğuna izleyici karar verecektir.


 

4. Close-Up (Yakın Masa) Sihir Gösterimiz

İzleyicilerin maslarında otururken, yemek yerken ya da ayakta sohbet edip içeceklerini yudumlarken yanlarında birebir olarak yapılan inetraktif sihir oyunlarını içerir.  Sihir çoğu zaman izleyicinin elinde gerçekleşir bu açıdan çok samimi ve sıcaktır.

5. Street (sokak) Sihirbazlığı Gösterimiz

Sokakta, alışveriş merkezinde, kahvehanede, park ve piknik alanlarında, lokantada kısacası insanın doğal olarak işini yaparken ya da gezip eğlenirken bulunduğu her yer ve ortamda çoğu zaman orada bulunan malzemeler ile yapılan interaktif samimi ve etkileyici sihir oyunlarını içerir.

 

 

iLETiSiM BiLGiSi: 

E-posta            : Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir ,           Web     :www.ilkaytercan.com